BEZ ZWŁOKI,
BEZ OCIĄGANIA SIĘ

Póki czas mamy, czyńmy dobrze, a najbardziej domownikom wiary Ga 6,10

· UCZESTNICY


Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki
w ramach „Programu Doskonała Nauka II – moduł „Wsparcie konferencji naukowych”
(umowa nr: KONF/SN/0535/2023/01).

ZMIEŃ JĘZYK

ANDRZEJ B. PIOTROWICZ

Rocznik 1973. Gdańszczanin. Absolwent Wydziału Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego.

Jeden z pierwszych czterech certyfikowanych IT i Telekomunikacyjnych Project Managerów w Polsce w ramach "IT Project Management Academy" organizowanym przez George Washington University i waszyngtońskie Educational Services Institute International. Pierwszy w Polsce certyfikowany audytor zarówno Zrównoważonych Planów Mobilności Miejskiej (Sustainable Urban Mobility Plans - SUMP), jak i polityki rowerowej wg. metodologii BYPAD.

W latach 2000-2002 wraz z ekspertami z France Telecom i Wanadoo współtworzył „Strategię rozwoju Internetu w Polsce w latach 2002-2007 " w ramach działalności Departamentu Strategii Telekomunikacji Polskiej S.A. Wkrótce potem w latach 2002-2003 już w Pionie Multimediów TP S.A. oraz w  TP Internet samodzielnie kierował wdrożeniem Neostrady Plus.

Od września 2004 r. do dnia dzisiejszego jest zaangażowany w realizację międzynarodowych (głównie z partnerami z Finlandii oraz z Norwegii) projektów Pomorskiego Stowarzyszenia Wspólna Europa (PSWE) opartych na Katolickiej Nauce Społecznej. Przez 15 lat pełnił stanowisko Dyrektora Generalnego PSWE, a od 2019 r. do chwili obecnej pełni funkcję Prezesa Zarządu.

W trakcie 2018 r. pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Roku Jubileuszu Ojca Pio. Jest jednym z inicjatorów Kongresu SACRIS - Dobra Kościoła (Troska i Odpowiedzialność), Kongresu św. Ojca Pio, Kongresu 108 Błogosławionych męczenników II Wojny Światowej, Kongresu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Kongresu ks. prał. Wacława Blizińskiego, herbu Korczak oraz Kongresu Ducha Pracy Ludzkiej.